Novinky a zajímavosti z dění v MŠ

Vloženo 13.1.2020

Pozvánka na zajímavý seminář, pořádaný v naší školce na budově Kollárova 1260


Vloženo 16.12.2019

Vzděláváme se…

Neustále se snažíme prohlubovat a rozšiřovat kvalifikaci našich učitelek. Dvě z nich minulý týden absolvovaly kurz logopedického asistenta. K úspěšnému složení zkoušek blahopřejeme a těšíme se, jak nabyté poznatky využijí v praxi! 🙂

Na fotce: Veronika Šimková, DiS. a Petra Čepeláková (učitelky MŠ Úvaly), Mgr. Martina Křivková (lektorka), Jana Nováková (koordinátorka kurzu NIDV)


Vloženo 10.12.2019


Vloženo 5.12.2019

Mikuláš ve školce

Dnes děti ve školce navštívila velmi vzácná návštěva, a to samotný Mikuláš, andílek, čertík neposeda a nezbedná čertice.

Navštívili všechny třídy, poslechli si milé básničky a písničky od dětí a všem za jejich snahu předali sladkou nadílku.:-)


Vloženo 4.12.2019

Adventní vystoupení MŠ Úvaly na slavnostním rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly

….….děti z budovy Pražská 525 a náš speciální host! 🙂


Vánoční jarmark

Moc děkujeme všem, kteří si u našeho stánku vybrali hezký vánoční dáreček od dětí naší školky.

Zároveň svým dobrovolným příspěvkem přispěli na další vybavení pro děti. Celkový výtěžek z letošního jarmarku byl neuvěřitelných 9.000,- ! Veliký dík všem nakupujícím i prodávajícím.


Vloženo 26.11.2019

Vánoční jarmark

…až půjdete v sobotu 30.11.2019 na vánoční trhy a rozsvícení vánočního stromečku v Úvalech, nezapomeňte se stavit v našem stánku MŠ Úvaly! 🙂

Ve spolupráci s Výborem rodičů MŠ Úvaly jako každoročně budeme mít na trhu svůj stánek s tím nejkrásnějším – s výrobky dětí, které je tvořily s radostí, láskou a největší péčí!


Vloženo 12.11.2019

Pozvánka na zajímavý seminář


Vloženo 12.11.2019

INSTAGRAM MŠ ÚVALY

Chcete vidět, co je u nás nového, co zažíváme, co vyrábíme, kam jezdíme….navštivte INSTAGRAM NAŠÍ ŠKOLKY! 🙂

https://www.instagram.com/ms_uvaly/


Celý listopad si povídáme o lidském těle.

Vloženo 8.10.2019

MDDM Úvaly vyhlásila soutěž Podzimní květinové mandaly a my do toho jdeme! 🙂


Vloženo 8.10.2019

Úvalské jabkobraní a úspěchy naší školky! 🙂

Za hlasy moc děkujeme, děti měly z výhry velikou radost.


Vloženo 8.10.2019


Vloženo 25.9.2019

ÚVALSKÉ JABKOBRANÍ

Na XII. úvalské jabkobranní se již moc těšíme.

A protože i rádi soutěžíme, připravili jsme s dětmi do soutěže této akce i několik nápaditých jablíčkových výrobků.

Tak přijďte a hlasujte!:-)

 

 

 


Vloženo 12.9.2019

 


Vloženo 4.9.2019

MŠ Úvaly se zapojila do soutěže o nejkrásnější školu. Pro jednotlivé třídy můžete hlasovat na: www.nejkrasnejsiskola.cz


Vloženo 29.8.2019

První školní den je již za dveřmi a my se na všechny děti již moc těšíme! 🙂


Naše školka nově na Instagramu! 🙂

https://www.instagram.com/ms_uvaly/


Vloženo 7.6.2019

Tabla MŠ Úvaly


Vloženo 7.6.2019

Nový herní prvek na zahradě

Školka dětem zakoupila na zahradu nový herní prvek. Část byla hrazena ze sponzorských darů od rodičů, kterým tímto děkujeme. Tak ať si ho pořádně užijí! 🙂

 


V pátek 29.3. jsme společně s rodiči a dětmi uklidili zahradu na budově Pražská. Celkem jsem shrabali klacků a jehličí na tři kontejnery. Velice děkujeme rodičům, kteří s námi připravili zahradu na jarní a letní pobyt dětí venku.

Vloženo 10.4.2019

Výtěžek z vánočního jarmarku

S výtěžkem z vánočního jarmarku jsme se již chlubili. Vybrala se moc hezká částka. My si ji rozdělili spravedlivě na jednotlivé budovy a objednali to, co každá budova potřebuje a hlavně dětem udělá radost. Nyní se nám již všechny objednávky sešly a my se můžeme zase chlubit! 🙂

Děti na budově Bulharská budou moci hrát divadélka s novými maňásky. Na budově Pražská zase přibyde spousta fantastických hradů a báboviček z písku, protože dostanou pořádné nářadí. A na budově Kollárova je již připravena kompletní záchranářská četa – hasiči, policie, záchranná služba, která čeká na své malé řidiče.

Ještě jednou všem děkujeme a jdeme si hrát! 🙂


Vloženo 18.3.2019


Vloženo 7.3.2019


Vloženo 7.3.2019


Vloženo 9.12.2018


Vloženo 9.12.2018

Vánoční jarmark

Náš stánek na vánočním trhu při rozsvícení vánočního stromečku nám vynesl krásných 8.191,-. Moc děkujeme všem, kteří si nakoupili, Výboru rodičů za  skvělou spolupráci a hlavně dětem, za jejich krásné výrobky.
A jak budou peníze vynaloženy?! Plány již samozřejmě máme:
  • bud. Pražská: venkovní hračky
  • bud. Kollárova: venkovní hračky – odrážedla
  • bud. Bulharská: loutky a maňásky pohádkových postav

DĚKUJEME !


Vloženo 5.12.2018

Mikuláš ve školce

Dnes děti v naší školce navštívili během své nebeské cesty Mikuláš, anděl a dva nezbední čertíci. I když chvilkami čertíci zazlobili, do pekla si nikoho neodnesli a všechny děti dostaly sladkou nadílku. 🙂


Vloženo 28.11.2018

Vánoční jarmark

Hlásíme hotovo! 🙂 Všechny výrobky do našeho stánku na vánoční jarmark na rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly dne 1.12.2018 jsou nachystány, řádně zabaleny a připraveny pro své nové majitele!

Co na Vás čeká? Krásné výrobky dětí z naší školky – stromečky, dekorace, ozdobičky, vonná mýdla, voňavé pytlíčky, svícny, krabičky s překvapením a spousta dalšího – a to vše vyrobené s dětskou precizností! 🙂

Cena nemůžeme určit, protože dětská snaha je nevykalkulovatelná, ale necháme na Vás. Za utržené penízky si pak děti koupí nové hračky na zahradu a maňásky.

Přejeme příjemný nákup a děkujeme Výboru rodičů MŠ Úvaly za spolupráci.


Děti ze třídy „Koníci“ a „Dráčci“ se zúčastnily výtvarné soutěže „Dýňování“, kterou pořádal MDDM Úvaly. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 22.10.2018.

Vloženo 12.10.2018

V sobotu 13.10.2018 se v našem městě koná XI. Úvalské jabkobraní. Součástí této akce je i soutěž na téma „jablko“ a naše školka se této soutěže samozřejmě zúčastní.

Vše již máme vymyšleno, vyrobeno a připraveno k soutěži.

A nápady to nejsou vůbec špatné! 🙂


Dne 17.4. nám přišli pomoc s jarním úklidem zahrady žáci třídy S1 se svou paní učitelkou a asistentkami pedagoga a žáci třídy S2 se svou paní učitelkou a asistentkou pedagoga ze základní školy Úvaly. Tímto všem moc děkujeme.

Vloženo 12.3.2018

Ve výtvarné soutěži „Goodyear Bezpečná školka“ na téma „Zábava na sněhu a ledu“ jsme se umístili mezi prvními desíti oceněnými. Již nám přišla naše výhra – knihy a reflexní předměty.

Vloženo 5.3.2018

Minulý týden nám došly všechny objednávky a my se můžeme pochlubit tím, co jsme si koupili za výtěžek z vánočního jarmarku, na kterém výrobky našich dětí prodával Výbor rodičů MŠ Úvaly. Peníze byly spravedlivě rozděleny na budovy dle počtu tříd a každá si nakoupila dle svých potřeb. Budova Kollárova kreativní materiál, budova Pražská vybavení do dětské kuchyňky, míče a budova Bulharská sportovní potřeby.

Díky tedy patří Vám všem – kdo vyráběl, prodával i nakupoval!

A teď už je čas si to všechno užít! 🙂


Vloženo 5.1.2018

Děti na budově Pražská se zase zapojily do soutěže „Goodyear Bezpečná školka“ na téma „Zábava na sněhu a ledu“.

Držte nám palce! 🙂


Vloženo 06.12.2017

Včera se během své cesty na zem zastavil v naší školce Mikuláš, čert a anděl. Navštívili každou třídu, poslechli si krásné básničky a písničky. A protože v naší školce nemáme žádné zlobivé děti, nikoho si čert do pekla neodnesl, ale naopak dostaly všechny děti ještě sladkou nadílku.

VÁNOČNÍ JARMARK

Dne 2.12.2017 jsme se všichni sešli u rozsvěcení vánočního stromečku města Úval. MŠ Úvaly nemohlo u takové slavnostní události chybět. Každá budovy školky měla na pódiu své vystoupení a věříme, že svým zpěvem děti přispěly k příjemné vánoční atmosféře, která na akci panovala. Za odvahu, nasazení a prezentaci všem dětem i učitelkám moc děkujeme!

Dále se mohli návštěvníci zastavit u stánku MŠ Úvaly. Výrobky dětí zde prodávaly maminky z Výboru rodičů MŠ Úvaly. Díky jejich nasazení jsme pro školku získali krásných 10.040,- Kč. Za jejich čas, snahu a přístup moc děkujeme! Věříme, že zakoupené výrobky našich dětí udělají svým novým majitelům radost.


Vloženo 29.11.2017

Vánoční čas je tu a rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly také. I tento rok budou mít návštěvníci možnost zakoupit si výrobky našich děti ve stánku MŠ Úvaly a Výboru rodičů MŠ Úvaly. Rozhodně neváhejte, protože výrobky jsou to opravdu úžasné, děti si na nich daly moc záležet a je na nich znát dětské nadšení a radost! Tak neotálejte, protože očekáváme veliký zájem! 🙂

Tak 2.12.2017 u našeho stánku na viděnou!

Šikovné děti z MŠ Úvaly


Podpořte projekt MŠ Úvaly

Mateřská škola Úvaly, se zapojila do projektu „Pomáháme s Providentem“.

Pokud se Vám náš záměr akce líbí či Vás zaujal a chcete naší akci podpořit stačí kliknout na TO MĚ BAVÍ.

Naší akci naleznete pod názvem „Dětský smích na zahradě MŠ“

http://www.pomahamesprovidentem.cz/souteze/provident/uz-20-let-pomahame-menit-kazdodenni-zivot-k-lepsimu/

Vloženo 20.2.2017

Tak už je vše dohodnuto, připraveno a projekt na podporu Fondu ohrožených dětí můžeme s radostí spustit! 🙂

V prostorách budovy Kollárova je již přistaven kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček. Věci mohou nosit samozřejmě i rodiče z ostatních budov MŠ Úvaly.

Jana Hájková


Vloženo 9.2.2017

MŠ Úvaly byla oslovena s projektem na podporu Fondu ohrožených dětí Klokánek. Pomoc je jednoduchá, ale přitom účinná. V prostorách budovy Kollárova bude umístěn kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček označeným logem, barvou a názvem projektu. Nositelné ošacení a hračky jsou dle požadavků poskytovány jednotlivým Klokánkům, nenositelné je používáno na průmyslové zpracování. Velice rádi se tohoto projektu zúčastníme a pomůžeme. V současné době už jen dolaďujeme detaily.

Jana Hájková


Dnes nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem. Všechny děti byly strašně moc hodné a šikovné. Nakonec mu zazpívaly a zarecitovaly a Mikuláš dal odměnu za tak krásné vystoupení a statečnost všem. Děkujeme Mikuláši a budeme se těšit příští rok!

MŠ Úvaly

img_1032

img_1040

img_1036


Rádi bychom poděkovali všem dětem, které vystupovaly na rozsvícení vánočního stromečku v Úvalech. Připravily pro všechny krásný vánoční zážitek.

MŠ Úvaly

img_20161127_150918_resized_20161128_104426481


Milí rodiče,

rádi bychom se pochlubili výrobky dětí, které připravily na vánoční jarmark konající se 27.11.2016. Budeme rádi, pokud náš stánek navštívíte a nějaký hezký vánoční výrobek si zakoupíte. Jak vidíte, kdo nakoupí, neprohloupí! ????

Děti MŠ Úvaly

img_0931