Novinky a zajímavosti z dění v MŠ

Vloženo 3.4.2020

Milé děti, milí rodiče,

v posledních dnech se musíme vyrovnat se situací, kterou zatím nikdo z nás nezažil. A tato doba je především o společně strávených chvílích s rodinou. A jednou z neocenitelnou formou kontaktu s dítětem je společné čtení.

Naše školka je již delší dobu zapojena do projektu Celé Česko čte dětem a je zapojena i do pracovní skupiny čtenářské gramotnosti projektu MAP II . Díky těmto projektům bychom rádi dětem přinesli motivaci a inspiraci pro čtení.

A protože slova nejlépe dokážeme činy, připravili jsme pro naše děti několik pohádek, které jim přečtou naše učitelky.

A teď už se, milé děti, příjemně usaďte u svých maminek a tatínků a poslouchejte, pohádka začíná….:-)

Vloženo 12.3.2020

Vloženo 17.2.2020

Vloženo 13.1.2020