Novinky a zajímavosti z dění v MŠ

V pátek 29.3. jsme společně s rodiči a dětmi uklidili zahradu na budově Pražská. Celkem jsem shrabali klacků a jehličí na tři kontejnery. Velice děkujeme rodičům, kteří s námi připravili zahradu na jarní a letní pobyt dětí venku.

Vloženo 10.4.2019

Výtěžek z vánočního jarmarku

S výtěžkem z vánočního jarmarku jsme se již chlubili. Vybrala se moc hezká částka. My si ji rozdělili spravedlivě na jednotlivé budovy a objednali to, co každá budova potřebuje a hlavně dětem udělá radost. Nyní se nám již všechny objednávky sešly a my se můžeme zase chlubit! 🙂

Děti na budově Bulharská budou moci hrát divadélka s novými maňásky. Na budově Pražská zase přibyde spousta fantastických hradů a báboviček z písku, protože dostanou pořádné nářadí. A na budově Kollárova je již připravena kompletní záchranářská četa – hasiči, policie, záchranná služba, která čeká na své malé řidiče.

Ještě jednou všem děkujeme a jdeme si hrát! 🙂


Vloženo 18.3.2019


Vloženo 7.3.2019


Vloženo 7.3.2019


Vloženo 9.12.2018


Vloženo 9.12.2018

Vánoční jarmark

Náš stánek na vánočním trhu při rozsvícení vánočního stromečku nám vynesl krásných 8.191,-. Moc děkujeme všem, kteří si nakoupili, Výboru rodičů za  skvělou spolupráci a hlavně dětem, za jejich krásné výrobky.
A jak budou peníze vynaloženy?! Plány již samozřejmě máme:
  • bud. Pražská: venkovní hračky
  • bud. Kollárova: venkovní hračky – odrážedla
  • bud. Bulharská: loutky a maňásky pohádkových postav

DĚKUJEME !


Vloženo 5.12.2018

Mikuláš ve školce

Dnes děti v naší školce navštívili během své nebeské cesty Mikuláš, anděl a dva nezbední čertíci. I když chvilkami čertíci zazlobili, do pekla si nikoho neodnesli a všechny děti dostaly sladkou nadílku. 🙂


Vloženo 28.11.2018

Vánoční jarmark

Hlásíme hotovo! 🙂 Všechny výrobky do našeho stánku na vánoční jarmark na rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly dne 1.12.2018 jsou nachystány, řádně zabaleny a připraveny pro své nové majitele!

Co na Vás čeká? Krásné výrobky dětí z naší školky – stromečky, dekorace, ozdobičky, vonná mýdla, voňavé pytlíčky, svícny, krabičky s překvapením a spousta dalšího – a to vše vyrobené s dětskou precizností! 🙂

Cena nemůžeme určit, protože dětská snaha je nevykalkulovatelná, ale necháme na Vás. Za utržené penízky si pak děti koupí nové hračky na zahradu a maňásky.

Přejeme příjemný nákup a děkujeme Výboru rodičů MŠ Úvaly za spolupráci.


Děti ze třídy „Koníci“ a „Dráčci“ se zúčastnily výtvarné soutěže „Dýňování“, kterou pořádal MDDM Úvaly. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 22.10.2018.

Vloženo 12.10.2018

V sobotu 13.10.2018 se v našem městě koná XI. Úvalské jabkobraní. Součástí této akce je i soutěž na téma „jablko“ a naše školka se této soutěže samozřejmě zúčastní.

Vše již máme vymyšleno, vyrobeno a připraveno k soutěži.

A nápady to nejsou vůbec špatné! 🙂


Dne 17.4. nám přišli pomoc s jarním úklidem zahrady žáci třídy S1 se svou paní učitelkou a asistentkami pedagoga a žáci třídy S2 se svou paní učitelkou a asistentkou pedagoga ze základní školy Úvaly. Tímto všem moc děkujeme.

Vloženo 12.3.2018

Ve výtvarné soutěži „Goodyear Bezpečná školka“ na téma „Zábava na sněhu a ledu“ jsme se umístili mezi prvními desíti oceněnými. Již nám přišla naše výhra – knihy a reflexní předměty.

Vloženo 5.3.2018

Minulý týden nám došly všechny objednávky a my se můžeme pochlubit tím, co jsme si koupili za výtěžek z vánočního jarmarku, na kterém výrobky našich dětí prodával Výbor rodičů MŠ Úvaly. Peníze byly spravedlivě rozděleny na budovy dle počtu tříd a každá si nakoupila dle svých potřeb. Budova Kollárova kreativní materiál, budova Pražská vybavení do dětské kuchyňky, míče a budova Bulharská sportovní potřeby.

Díky tedy patří Vám všem – kdo vyráběl, prodával i nakupoval!

A teď už je čas si to všechno užít! 🙂


Vloženo 5.1.2018

Děti na budově Pražská se zase zapojily do soutěže „Goodyear Bezpečná školka“ na téma „Zábava na sněhu a ledu“.

Držte nám palce! 🙂


Vloženo 06.12.2017

Včera se během své cesty na zem zastavil v naší školce Mikuláš, čert a anděl. Navštívili každou třídu, poslechli si krásné básničky a písničky. A protože v naší školce nemáme žádné zlobivé děti, nikoho si čert do pekla neodnesl, ale naopak dostaly všechny děti ještě sladkou nadílku.

VÁNOČNÍ JARMARK

Dne 2.12.2017 jsme se všichni sešli u rozsvěcení vánočního stromečku města Úval. MŠ Úvaly nemohlo u takové slavnostní události chybět. Každá budovy školky měla na pódiu své vystoupení a věříme, že svým zpěvem děti přispěly k příjemné vánoční atmosféře, která na akci panovala. Za odvahu, nasazení a prezentaci všem dětem i učitelkám moc děkujeme!

Dále se mohli návštěvníci zastavit u stánku MŠ Úvaly. Výrobky dětí zde prodávaly maminky z Výboru rodičů MŠ Úvaly. Díky jejich nasazení jsme pro školku získali krásných 10.040,- Kč. Za jejich čas, snahu a přístup moc děkujeme! Věříme, že zakoupené výrobky našich dětí udělají svým novým majitelům radost.


Vloženo 29.11.2017

Vánoční čas je tu a rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly také. I tento rok budou mít návštěvníci možnost zakoupit si výrobky našich děti ve stánku MŠ Úvaly a Výboru rodičů MŠ Úvaly. Rozhodně neváhejte, protože výrobky jsou to opravdu úžasné, děti si na nich daly moc záležet a je na nich znát dětské nadšení a radost! Tak neotálejte, protože očekáváme veliký zájem! 🙂

Tak 2.12.2017 u našeho stánku na viděnou!

Šikovné děti z MŠ Úvaly


Podpořte projekt MŠ Úvaly

Mateřská škola Úvaly, se zapojila do projektu „Pomáháme s Providentem“.

Pokud se Vám náš záměr akce líbí či Vás zaujal a chcete naší akci podpořit stačí kliknout na TO MĚ BAVÍ.

Naší akci naleznete pod názvem „Dětský smích na zahradě MŠ“

http://www.pomahamesprovidentem.cz/souteze/provident/uz-20-let-pomahame-menit-kazdodenni-zivot-k-lepsimu/

Vloženo 20.2.2017

Tak už je vše dohodnuto, připraveno a projekt na podporu Fondu ohrožených dětí můžeme s radostí spustit! 🙂

V prostorách budovy Kollárova je již přistaven kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček. Věci mohou nosit samozřejmě i rodiče z ostatních budov MŠ Úvaly.

Jana Hájková


Vloženo 9.2.2017

MŠ Úvaly byla oslovena s projektem na podporu Fondu ohrožených dětí Klokánek. Pomoc je jednoduchá, ale přitom účinná. V prostorách budovy Kollárova bude umístěn kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček označeným logem, barvou a názvem projektu. Nositelné ošacení a hračky jsou dle požadavků poskytovány jednotlivým Klokánkům, nenositelné je používáno na průmyslové zpracování. Velice rádi se tohoto projektu zúčastníme a pomůžeme. V současné době už jen dolaďujeme detaily.

Jana Hájková


Dnes nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem. Všechny děti byly strašně moc hodné a šikovné. Nakonec mu zazpívaly a zarecitovaly a Mikuláš dal odměnu za tak krásné vystoupení a statečnost všem. Děkujeme Mikuláši a budeme se těšit příští rok!

MŠ Úvaly

img_1032

img_1040

img_1036


Rádi bychom poděkovali všem dětem, které vystupovaly na rozsvícení vánočního stromečku v Úvalech. Připravily pro všechny krásný vánoční zážitek.

MŠ Úvaly

img_20161127_150918_resized_20161128_104426481


Milí rodiče,

rádi bychom se pochlubili výrobky dětí, které připravily na vánoční jarmark konající se 27.11.2016. Budeme rádi, pokud náš stánek navštívíte a nějaký hezký vánoční výrobek si zakoupíte. Jak vidíte, kdo nakoupí, neprohloupí! 🙂

Děti MŠ Úvaly

img_0931