Novinky a zajímavosti z dění v MŠ

Vloženo 06.12.2017

Včera se během své cesty na zem zastavil v naší školce Mikuláš, čert a anděl. Navštívili každou třídu, poslechli si krásné básničky a písničky. A protože v naší školce nemáme žádné zlobivé děti, nikoho si čert do pekla neodnesl, ale naopak dostaly všechny děti ještě sladkou nadílku.

VÁNOČNÍ JARMARK

Dne 2.12.2017 jsme se všichni sešli u rozsvěcení vánočního stromečku města Úval. MŠ Úvaly nemohlo u takové slavnostní události chybět. Každá budovy školky měla na pódiu své vystoupení a věříme, že svým zpěvem děti přispěly k příjemné vánoční atmosféře, která na akci panovala. Za odvahu, nasazení a prezentaci všem dětem i učitelkám moc děkujeme!

Dále se mohli návštěvníci zastavit u stánku MŠ Úvaly. Výrobky dětí zde prodávaly maminky z Výboru rodičů MŠ Úvaly. Díky jejich nasazení jsme pro školku získali krásných 10.040,- Kč. Za jejich čas, snahu a přístup moc děkujeme! Věříme, že zakoupené výrobky našich dětí udělají svým novým majitelům radost.

Vloženo 29.11.2017

Vánoční čas je tu a rozsvícení vánočního stromečku města Úvaly také. I tento rok budou mít návštěvníci možnost zakoupit si výrobky našich děti ve stánku MŠ Úvaly a Výboru rodičů MŠ Úvaly. Rozhodně neváhejte, protože výrobky jsou to opravdu úžasné, děti si na nich daly moc záležet a je na nich znát dětské nadšení a radost! Tak neotálejte, protože očekáváme veliký zájem! 🙂

Tak 2.12.2017 u našeho stánku na viděnou!

Šikovné děti z MŠ Úvaly

Podpořte projekt MŠ Úvaly

Mateřská škola Úvaly, se zapojila do projektu „Pomáháme s Providentem“.

Pokud se Vám náš záměr akce líbí či Vás zaujal a chcete naší akci podpořit stačí kliknout na TO MĚ BAVÍ.

Naší akci naleznete pod názvem „Dětský smích na zahradě MŠ“

Vloženo 20.2.2017

Tak už je vše dohodnuto, připraveno a projekt na podporu Fondu ohrožených dětí můžeme s radostí spustit! 🙂

V prostorách budovy Kollárova je již přistaven kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček. Věci mohou nosit samozřejmě i rodiče z ostatních budov MŠ Úvaly.

Jana Hájková

Vloženo 9.2.2017

MŠ Úvaly byla oslovena s projektem na podporu Fondu ohrožených dětí Klokánek. Pomoc je jednoduchá, ale přitom účinná. V prostorách budovy Kollárova bude umístěn kontejner na sběr textilu, obuvi a hraček označeným logem, barvou a názvem projektu. Nositelné ošacení a hračky jsou dle požadavků poskytovány jednotlivým Klokánkům, nenositelné je používáno na průmyslové zpracování. Velice rádi se tohoto projektu zúčastníme a pomůžeme. V současné době už jen dolaďujeme detaily.

Jana Hájková

Dnes nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem. Všechny děti byly strašně moc hodné a šikovné. Nakonec mu zazpívaly a zarecitovaly a Mikuláš dal odměnu za tak krásné vystoupení a statečnost všem. Děkujeme Mikuláši a budeme se těšit příští rok!

MŠ Úvaly

img_1032

img_1040

img_1036

Rádi bychom poděkovali všem dětem, které vystupovaly na rozsvícení vánočního stromečku v Úvalech. Připravily pro všechny krásný vánoční zážitek.

MŠ Úvaly

img_20161127_150918_resized_20161128_104426481

Milí rodiče,

rádi bychom se pochlubili výrobky dětí, které připravily na vánoční jarmark konající se 27.11.2016. Budeme rádi, pokud náš stánek navštívíte a nějaký hezký vánoční výrobek si zakoupíte. Jak vidíte, kdo nakoupí, neprohloupí! 🙂